• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Каталог деревних рослин

Українська назва

Латинська назва

Абрикос звичайний

Armeniaca vulgaris Lam.

А. маньчжурський

A. mandshurica (Maxim.) Skvortsov

Айва довгаста

Cydonia oblonga Mill.

Айлант найвищий

Ailanthus altissima (Mill.) Swingle

Акантопанакс сидячоквітковий

Acanthopanax sessiliflorum (Rupr. et Maxim.) Seem.

Акебія п`ятірна

Akebia quinata Decne.

Актинідія гостра

Actinidia arguta (Siebold et Zucc.) Miq.

А. коломікта

A. kolomikta (Maxim. et Rupr.) Maxim.

Аморфа кущова

Amorpha fruticosa L.

Аралія маньчжурська

Aralia mandshurica Rupr. et Maxim.

Арахна колхідська

Arachne colchica (Fisch. et Mey.) Pojark.

Аронія чорноплода

Aronia melanocarpa (Michx.) Elliott

Багрянник японський

Cercidiphyllum japonicum Siebold et Zucc.

Барбарис амурський

Berberis amurensis Rupr.

Б. весняний

B. vernae C.K.Schneid.

Б. дерезовидний

B. lycioides Stapf

Б. етненський

B. aetnensis C.Presl.

Б. звичайний

B. vulgaris L.

Б. звичайний 'Пурпуровий'

B. vulgaris 'Purpurea'

Б. критський

B. cretica L.

Б. оттавський 'Сильвер Майлз'

B. ×ottawensis C.K.Schneid. 'Silver Miels'

Б. оттавський 'Суперба'

B. ×ottawensis 'Superba'

Б. самшитолистий 'Низький'

B. buxifolia Lam. 'Nana'

Б. середній 'Ред Джевел'

B. ×media Groot. 'Red Jewel'

Б. Тунберга

B. thunbergii DC.

Б. Тунберга 'Багател'

B. thunbergii 'Bagatele'

Б. Тунберга 'Бонанза Голд'

B. thunbergii 'Bonanza Gold'

Б. Тунберга 'Голден Рінг'

B. thunbergii 'Golden Ring'

Б. Тунберга 'Грін Капіт'

B. thunbergii 'Green Carpet'

Б. Тунберга 'Грін Орнамент'

B. thunbergii 'Green Ornament'

Б. Тунберга 'Золотистий'

B. thunbergii 'Aurea'

Б. Тунберга 'Коболд'

B. thunbergii 'Kobold'

Б. Тунберга 'Марія'

B. thunbergii 'Maria'

Б. Тунберга 'Поуоу'

B. thunbergii 'Powwow'

Б. Тунберга 'Прямий'

B. thunbergii 'Erecta'

Б. Тунберга 'Ред Пілар'

B. thunbergii 'Red Pillar'

Б. Тунберга 'Ред Чіф'

B. thunbergii 'Red Chief'

Б. Тунберга 'Роуз Глоу'

B. thunbergii 'Rose Glow'

Б. Тунберга 'Темнопурпуровий'

B. thunbergii 'Atropurpurea'

Б. Тунберга 'Темнопурпуровий Низький'

B. thunbergii 'Atropurpurea Nana'

Б. Тунберга 'Харлеквін'

B. thunbergii 'Harlequin'

Бархат амурський

Phellodendron amurense Rupr.

Б. сахалінський

Ph. sachalinense (F.Schmidt) Sarg.

Береза алеганська

Betula alleghaniensis Britton

Б. блакитна

B. ×coerulea Blanch.

Б. в'язолиста

B. ulmifolia Siebold et Zucc.

Б. даурська

B. davurica Pall.

Б. Ермана

B. ermanii Cham.

Б. камчатська

B. kamtschatica (Regel) Jansson ex I.V.Vassil.

Б. ойківська

B. oycoviensis Besser

Б. паперова

B. papyrifera Marshall

Б. плосколиста

B. platyphylla Sukaczev

Б. повисла

B. pendula Roth

Б. повисла 'Карельська'

B. pendula 'Carelica'

Б. пухнаста

B. pubescens Ehrh.

Б. Ра́дде

B. raddeana Trautv.

Б. ребриста

B. costata Trautv.

Б. Шмідта

B. schmidtii Regel

Бирючина війчаста

Ligustrum ciliatum Siebold ex Blume

Б. звичайна

L. vulgaris L.

Б. звичайна 'Золотиста'

L. vulgaris 'Aureum'

Бруслина бородавчаста

Euonymus verrucosa Scop.

Б. європейська

E. europaea L.

Б. карликова

E. nanus M.Bieb.

Б. крилата

E. alatus (Thunb.) Siebold

Б. священа

E. sacrosancta Koidz.

Б. Форчуна

E. fortunei (Turcz.) Hand.-Mazz.

Б. Форчуна 'Срібляста'

E. fortunei 'Argentea'

Б. Форчуна 'Емералд'н Голд'

E. fortunei 'Emerald'n Gold'

Будлея Давида

Buddleja davidii Franch.

Бузина червона

Sambucus racemosa L.

Б. червона 'Периста Золотиста'

S. racemosa 'Plumosa Aurea'

Б. чорна

S. nigra L.

Б. чорна 'Біло-пістрява'

S. nigra 'Albo-variegata'

Бузок амурський

Syringa amurensis Rupr.

Б. звичайний

S. vulgaris L.

Б. Мейєра 'Палібін'

S. meyeri C.K.Schneid. 'Palibin'

Б. угорський

S. josikaea J.Jacq. ex Rchb.

Бук лісовий

Fagus sylvatica L.

Б. лісовий 'Розсіченолистий'

F. sylvatica 'Laciniata'

Б. лісовий 'Повислий'

F. sylvatica 'Pendula'

Б. лісовий 'Пурпуровий'

F. sylvatica 'Purpurea'

Б. східний

F. orientalis Lipsky

Бундук дводомний

Gymnocladus dioicus (L.) K.Koch

Вейгела гібридна 'Кандіда'

Weigela ×hybrida 'Candida'

В. квітуча

W. florida (Bunge) A.DC.

В. квітуча 'Брістол Рубі'

W. florida 'Bristol Ruby'

В. квітуча 'Пістрява'

W. florida 'Variegata'

В. квітуча 'Пурпурова'

W. florida 'Purpurea'

В. квітуча 'Рожева'

W. florida 'Rosea'

Верба біла

Salix alba L.

В. біла 'Плакуча'

S. alba 'Pendula'

В. козяча 'Плакуча'

S. caprea L. 'Pendula'

В. Ледебура

S. ledebouriana Trautv.

В. Матсуда 'Скручена'

S. matsudana Koidz. 'Tortuosa'

В. суцільнолиста 'Хакуро-нішікі'

S. integra Thunb. 'Hakuro-nishiki'

Виноград амурський

Vitis amurensis Rupr.

Виноградівник аконітолистий

Ampelopsis aconitifolia Bunge

Вишня дрібнопильчаста 'Канзан'

Cerasus serrulata (Lindl.) G.Don'Kanzan'

В. залозиста

C. glandulosa (Thunb.) Loisel.

В. звичайна

C. vulgaris Mill.

В. повстиста

C. tomentosa (Thunb.) Wall.

В. пташина

C. avium Moench

В. пташина 'Плакуча'

C. avium 'Pendula'

В. японська

C. japonica (Thunb.) Loisel.

Вільха бородата

Alnus barbata C.A.Mey.

В. напівсерцевидна

A. subcordata C.A.Mey.

В. сіра

A. incana (L.) Moench

В. чорна

A. glutinosa (L.) Gaertn.

Вовчі ягоди звичайні

Daphne mezereum L.

В'яз гладенький

Ulmus laevis Pall.

В. голий

U. glabra Huds.

В. голий 'Пірамідальний'

U. glabra 'Fastigiata'

В. голий 'Плакучий'

U. glabra 'Pendula'

В. граболистий

U. carpinifolia Rüppell ex G.Suckow

В. граболистий 'Пробковий'

U. carpinifolia 'Suberosa'

В. малий 'Жаклін Хіллер'

U. minor Mill. 'Jacqueline Hillier'

В. низький

U. pumila L.

Гінкго дволопатеве

Ginkgo biloba L.

Г. дволопатеве 'Марікен'

G. biloba 'Mariken'

Гіркокаштан дрібноквітковий

Aesculus parviflora Walter

Г. звичайний

A. hippocastanum L.

Г. м`ясочервоний

A. ×carnea Hayne

Г. павіа

A. pavia L.

Гледичія триколючкова

Gleditsia triacanthos L.

Г. триколючкова ф. безколючкова

G. triacanthos f. inermis (L.) C.K.Schneid.

Глід грушовий

Crataegus phaenopyrum (L.f.) Medik.

Г. даурський

C. dahurica Koechne ex C.K.Schneid.

Г. звичайний

C. laevigata (Poir.) DC.

Г. м`який

C. mollis (Torr. et A.Gray) Scheele

Г. м`якуватий

C. submollis Sarg.

Г. Максимовича

C. maximowiczii C.K.Schneid.

Г. одноматочковий

C. monogyna Jacq.

Г. округлолистий

C. rotundifolia Moench

Г. п`ятистовпчиковий

C. pentagyna Waldst. et Kit.

Горіх айлантолистий

Juglans ailantifolia Carrière

Г. гібридий F1 (г. Чорний × г. грецький)

Juglans F1 ( J. nigra L. × J. regia L.)

Г. гібридий F1 (г. чорний × г. маньчжурський)

Juglans F1 (J. nigra L. × J. mandshurica Maxim.)

Г. гібридний F1 (г. айлантолистий × г. грецький)

Juglans F1 (J. ailantifolia Carrière × J. regia L.)

Г. грецький

J. regia L.

Г. маньчжурський

J. mandshurica Maxim.

Г. сірий

J. cinerea L.

Г. серцевидний

J. cordiformis Maxim.

Г. скельний

J. rupestris Engelm. ex Torr.

Г. чорний

J. nigra L.

Горобина амурська

Sorbus amurensis Koehne

Г. домашня

S. domestica L.

Г. дуболиста

S. quercifolia Hedl.

Г. звичайна

S. aucuparia L.

Г. звичайна 'Плакуча'

S. aucuparia 'Pendula'

Г. лікарська

S. torminalis (L.) Crantz

Горобинник горобинолистий

Sorbaria sorbifolia (L.) A.Braun

Гортензія Бретшнейдера

Hydrangea bretschneideri Dippel

Г. великолиста

H. macrophylla (Thunb.) Ser.

Г. волотиста 'Пінкі Вінкі'

H. paniculata Siebold 'Pinky Winky'

Г. деревовидна

H. arborescens L.

Г. колюча 'Крупнолиста'

H. aspera Buch.-Ham. ex D.Don 'Macrophylla'

Г. пильчаста

H. serrata (Thunb.) Ser.

Г. черешкова

H. petiolaris Siebold et Zucc.

Граб звичайний

Carpinus betulus L.

Г. серцелистий

C. cordata Blume

Г. східний

C. orientalis Mill.

Г. Турчанінова

C. turczaninovii Hance

Груша Гросгейма

Pyrus grossheimii Fed.

Г. звичайна

P. communis L.

Г. Регеля

P. regelii Rehder

Г. усурійська

P. ussuriensis Maxim.

Дейція витончена

Deutzia gracilis Siebold et Zucc.

Д. Лемуана

D. ×lemoinei Lemoine ex Bois

Д. шорстка

D. scabra Thunb.

Деревозгубник круглолистий

Celastrus orbiculatus Thunb.

Дерен чоловічий

Cornus mas L.

Дерен японський

Cornus kousa Hance

Десмодій канадський

Desmodium canadense (L.) DC.

Дівочий виноград п’ятилисточковий

Parthenocissus quinquefolia (L.) Planch.

Д. в. п’ятилисточковий 'Енгельмана'

P. quinquefolia 'Engelmannii'

Д. в. тригострокінцевий

P. tricuspidata (Siebold et Zucc.) Planch. 'Veitchii'

Дієрвіла сидячолиста

Diervilla sessilifolia Buckley

Дрібноплідник вільхолистий

Micromeles alnifolia (Siebold et Zucc.) Koechne

Дрік красильний

Genista tinctoria L.

Д. красильний різнов. віргата

Genista tinctoria var. virgata W.D.J.Koch

Дуб австрійський

Quercus cerris L.

Д. болотний

Q. palustris Münchh.

Д. великопиляковий

Q. macranthera Fisch. et C.A.Mey. ex Hohen.

Д. гібридний F1 (д. звичайний ×д. велико-пиляковий)

Quercus F1(Q. robur L. ×Q.macranthera Fisch. et C.A.Mey.)

Д. гібридний F2 (д. червоний × д. верболистий)

Quercus F2 (Q. rubra L. × Q. phellos L.)

Д. звичайний

Q. robur L.

Д. звичайний 'Пірамідальний'

Q. robur 'Fastigiata'

Д. каштанолистий

Q. castaneifolia C.A.Mey.

Д. монгольський

Q. mongolica Fisch. ex Ledeb.

Д. пухнастий

Q. pubescens Willd.

Д. скельний

Q. petraea (Matt.) Liebl.

Д. червоний

Q. rubra L.

Д. черепитчастий

Q. imbricaria Michx.

Евкомія в`язолиста

Eucommia ulmoides Oliv.

Елеутерокок колючий

Eleutherococcus senticosus (Rupr. et Maxim.) Maxim.

Жимолость витка 'Пізня'

Lonicera periclymenum L. 'Serotinum'

Ж. Генрі

L. henryi Hemsl.

Ж. грузинська

L. iberica M.Bieb.

Ж. звичайна

L. xylosteum L.

Ж. їстівна

L. edulis (Turcz. ex Herder) Turcz. ex Freyn

Ж. кавказька

L. caucasica Pall.

Ж. козолиста

L. caprifolium L.

Ж. Маака

L. maackii (Rupr.) Maxim.

Ж. поникла

L. demissa Rehder

Ж. Рупрехта

L. ruprechtiana Regel

Ж. татарська

L. tatarica L.

Ж. Тельмана

L. ×tellmanniana H.L.Späth

Ж. тосканська

L. etrusca Santi

Ж. шапковидна

L. pileata Oliv.

Ж. японська 'Золотисто-сітчаста'

L. japonica Thunb. 'Aureo-reticulata'

Жостір даурський

Rhamnus davurica Pall.

Ж. імеретинський

Rh. imeretina J.R.Booth

Ж. проносний

Rh. cathartica L.

Зантоксилум американський

Zanthoxylum americanum Mill.

Золотий дощ звичайний

Laburnum anagyroides Medik.

Індигофера Жерара

Indigofera gerardiana Wall. ex Baker

Ірга колосиста

Amelanchier spicata (Lam.) K.Koch

Каликант квітучий

Calycanthus floridus L.

Калина боднантська

Viburnum ×bodnantense Aberc.

К. гордовина

V. lantana L.

К. гордовина 'Золотиста'

V. lantana 'Aureum'

К. звичайна

V. opulus L.

К. звичайна ‘Низька’

V. opulus ‘Nanum’

К. звичайна ‘Стерильна’

V. opulus ‘Roseum’

К. зморшкуватолиста

V. rhytidophyllum Hemsl.

К. канадська

V. lentago L.

К. Карльса

V. carlesii Hemsl.

К. Саржента

V. sargentii Koehne

Калопанакс семилопатевий

Kalopanax septemlobus (Thunb.) Koidz.

Кампсис укорінливий

Campsis radicans (L.) Seem.

Карагана деревовидна

Caragana arborescens Lam.

К. деревовидна 'Уокер'

C. arborescens 'Walker'

К. кущова

C. frutex (L.) K.Koch

Карія овальна

Carya ovata (Mill.) K.Koch

К. серцевидна

C. cordiformis (Wangenh.) K.Koch

Каркас західний

Celtis occidentalis L.

К. кавказький

C. caucasica Willd.

К. південний

C. australis L.

Катальпа бігнонієвидна

Catalpa bignonioides Walter

К. чудова

C. speciosa (Warder ex V.E.Barney) Warder ex Engelm.

Каштан посівний

Castanea sativa Mill.

Кельрейтерія золотиста

Koelreuteria paniculata Laxm.

Керія японська

Kerria japonica (L.) DC.

К. японська 'Махрова'

K. japonica 'Pleniflora'

К. японська 'Пікта'

K. japonica 'Picta'

Кизильник горизонтальний

Cotoneaster horizontalis Decne.

К. горизонтальний 'Пістрявий'

C. horizontalis 'Variegatus'

К. Даммера

C. dammeri C.K.Schneid.

К. Даммера 'Корал Б’юті'

C. dammeri 'Coral Beauty'

К. зеравшанський

C. zeravschanicus Pojark.

К. повстистий

C. tomentosus Lindl.

К. Роборовського

C. roborowskii Pojark.

К. розчепірений

C. divaricatus Rehder et E.H.Wilson

К. суецікус

C. ×suecicus G.Klotz

К. Цабеля

C. zabelii C.K.Schneid.

К. чорноплодий

C. melanocarpus Lodd.

Кипарисовик горохоплодий

Chamaecyparis pisifera (Siebold et Zucc.) Endl.

К. горохоплодий 'Відстовбурчений'

Ch. pisifera 'Squarrosa'

К. горохоплодий 'Ниткоподібний'

Ch. pisifera 'Filifera'

К. горохоплодий 'Ниткоподібний Золотистий'

Ch. pisifera 'Filifera Aurea'

К. горохоплодий 'Ниткоподібний Низький'

Ch. pisifera 'Filifera Nana'

К. горохоплодий 'Перистий'

Ch. pisifera 'Plumosa'

К. Лавсона

Ch. lawsoniana (A.Murray) Parl.

К. Лавсона 'Алюмі'

Ch. lawsoniana 'Allumi'

К. Лавсона 'Жовтий'

Ch. lawsoniana 'Lutea'

К. Лавсона 'Колоноподібний'

Ch. lawsoniana 'Columnaris'

К. Лавсона 'Кулястий'

Ch. lawsoniana 'Globosa'

К. туполистий 'Низький Витончений'

Ch. obtusa Siebold et Zucc. 'Nana Gracilis'

Кладрастис жовтий

Cladrastis lutea (F.Michx.) K.Koch

Клен веселий

Acer laetum C.A.Mey.

К. гіннала

A. ginnala Maxim.

К. гостролистий

A. platanoides L.

К. гостролистий 'Червоний'

A. platanoides 'Rubrum'

К. дрібнолистий

A. mono Maxim.

К. жовтий

A. ukurunduense Trautv. et C.A.Mey.

К. зеленокорий

A. tegmentosum Maxim.

К. калинолистий

A. opalus Mill.

К. каліфорнійський

A. californicum (Torr. et A.Gray) D.Dietr.

К. маньчжурський

A. mandshuricum Maxim.

К. монпелійський

A. monspessulanum L.

К. несправжньозибольдів

A. pseudosieboldianum (Pax) Kom.

К. несправжньоплатановий

A. pseudoplatanus L.

К. несправжньоплатановий 'Леопольда'

A. pseudoplatanus 'Leopoldii'

К. Несправжньоплатановий 'Пурпуровий'

A. pseudoplatanus 'Purpureum'

К. пальмовидний

A. palmatum Thunb.

К. польовий

A. campestre L.

К. польовий 'Пробковий'

A. campestre 'Suberosum'

К. сірий

A. griseum (Franch.) Pax

К. татарський

A. tataricum L.

К. цукровий

A. saccharum Marshall

К. червоний

A. rubrum L.

К. ясенелистий

A. negundo L.

К. ясенелистий 'Пістрявий'

A. negundo 'Variegatum'

К. ясенелистий 'Фламінго'

A. negundo ´Flamingo´

Клокичка колхідська

Staphylea colchica Steven

К. периста

S. pinnata L.

Кольквіція чарівна

Kolkwitzia amabilis Graebn.

Криптомерія японська

Cryptomeria japonica (L.f.) D.Don

К. японська 'Елегантна'

C. japonica 'Elegans'

Крушина ламка

Frangula alnus Mill.

Куннінгамія ланцетна

Cunninghamia lanceolata (Lamb.) Hook.

Лапина крилоплода

Pterocarya pterocarpa (Michx.) Kunth

Липа амурська

Tilia amurensis Rupr.

Л. кавказька

T. begoniifolia Steven

Л. Комарова

T. komarovii I.V.Vassil.

Л. маньчжурська

T. mandshurica Rupr. et Maxim.

Л. повстиста

T. tomentosa Moench

Л. серцелиста

T. cordata Mill.

Л. широколиста

T. platyphyllos Scop.

Ліквідамбар смолоносний

Liquidambar styraciflua L.

Ліріодендрон китайський

Liriodendron chinense (Hemsl.) Sarg.

Л. тюльпановий

L. tulipifera L.

Ліщина ведмежа

Corylus colurna L.

Л. велика

C. maxima Mill.

Л. звичайна

C. avellana L.

Л. звичайна 'Скручена'

C. avellana 'Contorta'

Л. маньчжурська

C. mandshurica Maxim.

Л. різнолиста

C. heterophylla Fisch. ex Trautv.

Ломикамінь батогоносний

Saxifraga stolonifera Meerb.

Ломиніс Жакманів

Clematis ×jackmanii T.Moore

Маакія амурська

Maackia amurensis Rupr. et Maxim.

Магнолія зірчаста

Magnolia stellata (Siebold et Zucc.) Maxim.

М. кобус

M. kobus Thunb.

М. кобус 'Бореаліс'

M. kobus 'Borealis'

М. к‘ювенська

M. ×kewensis Hort. ex Pearce

М. Лебнера

M. ×loebneri Kache

М. оберененояйцевидна

M. obovata Thunb.

М. оголена

M. denudata Desr.

М. Суланжа

M. ×soulangeana Soul.-Bod.

М. трипелюсткова

M. tripetala L.

Магонія падуболиста

Mahonia aquifolium Nutt.

М. падуболиста 'Аполло'

M. aquifolium 'Apollo'

Маслинка багатоквіткова

Elaeagnus multiflora Thunb.

М. вузьколиста

E. angustifolia L.

Меніспермум даурський

Menispermum dauricum DC.

Метасеквоя розсіченошишкова

Metasequoia glyptostroboides Hu et W.C.Cheng

Мигдаль трилопатевий 'Рожевий Махровий'

Amygdalus triloba (Lindl.) Ricker'Rosea Plena'

Мікробіота перехреснопарна

Microbiota decussata Kom.

Міхурник деревовидний

Colutea arborescens L.

М. середній

C. ×media Willd.

Модрина Гмеліна

Larix gmelinii (Rupr.) Rupr.

М. європейська

L. decidua Mill.

М. сибірська

L. sibirica Ledeb.

М. тонколуската

L. leptolepis (Siebold et Zucc.) Gordon

Мушмула германська

Mespilus germanica L.

Обліпиха крушинова

Hippophaё rhamnoides L.

Падуб гостролистий

Ilex aquifolium L.

П. гостролистий 'Золотистоплямистий'

I. aquifolium 'Aureomaculata'

Паротія перська

Parrotia persica C.A.Mey.

Перстач кущовий

Potentilla fruticosa L.

Півонія деревовидна

Paeonia suffruticosa Andrews

Пієріс японська 'Літл Хіт'

Pieris japonica (Thunb.) D.Don ex G.Don 'Little Heath'

Піраканта червона

Pyracantha coccinea (L.) M.Roem.

П. червона

P. coccinea var. lalandii (Duren) Dippel

Платан кленолистий

Platanus ×acerifolia (Aiton) Willd.

Плющ звичайний

Hedera helix L.

Псевдотсуга Мензіса

Pseudotsuga menziesii (Mirb.) Franco

Птелея трилиста

Ptelea trifoliata L.

Птеростиракс щетинистий

Pterostyrax hispidus Siebold et Zucc.

Пухироплідник амурський

Physocarpus amurensis Maxim.

П. калинолистий

Ph. opulifolius (L.) Maxim.

П. калинолистий 'Діаболо'

Ph. opulifolia 'Diabolo'

П. калинолистий 'Жовтий'

Ph. opulifolia 'Lutea'

Робінія псевдоакація

Robinia pseudoacacia L.

Р. псевдоакація 'Однолисточкова'

R. pseudoacacia 'Unifolia'

Р. псевдоакація 'Пірамідальна'

R. pseudoacacia 'Pyramidalis'

Рододендрон жовтий

Rhododendron luteum Sweet

Р. понтійський

Rh. ponticum L.

Р. Смірнова

Rh. smirnowii Trautv.

Р. японський

Rh. japonicum (A.Gray) J.V.Suringar

Розовик керієвидний

Rhodotypos kerrioides Siebold et Zucc.

Садовий жасмин дрібнолистковий

Philadelphus microphyllus A.Gray

С. ж. звичайний

Ph. coronarius L.

С. ж. звичайний 'Золотистий'

Ph. coronarius 'Aurea'

С. ж. звичайний 'Низький'

Ph. coronarius 'Nana'

С. ж. Лемуана

Philadelphus ×lemoinei Lemoine

Самшит вічнозелений

Buxus sempervirens L.

С. вічнозелений 'Миртолистий'

B. sempervirens 'Myrtifolia'

Свидина біла

Swida alba (L.) Opiz

С. біла 'Сібіріка'

S. alba 'Sibirica'

С. біла 'Білооблямована'

S. alba 'Albomarginata'

С. кров’яна

S. sanguinea (L.) Opiz

Секуринега кущиста

Securinega suffruticosa (Pall.) Rehder

Скумпія звичайна

Cotinus coggygria Scop.

Слива колюча

Prunus spinosa L.

С. розлога

P. divaricata Ledeb.

Смородина альпійська

Ribes alpinum L.

С. золотиста

R. aureum Pursh

С. маньчжурська

R. mandshuricum (Maxim.) Kom.

Сніжноягідник білий

Symphoricarpos albus (L.) S.F.Blake

С. західний

S. occidentalis Hook.

Сосна Веймутова

Pinus strobus L.

С. гірська

P. mugo Turra

С. гнучка

P. flexilis E.James

С. жовта гірська

P. scopulorum Lemmon

С. звичайна

P. sylvestris L.

С. звичайна 'Ватерері'

P. sylvestris 'Watereri'

С. кедрова європейська

P. cembra L.

С. кедрова корейська

P. koraiensis Siebold et Zucc.

С. кедрова сибірська

P. sibirica Du Tour

С. кримська

P. pallasiana Lamb.

С. румелійська

P. peuce Griseb.

С. рясноцвітна

P. densiflora Siebold et Zucc.

С. скручена

P. contorta Douglas

С. чорна

P. nigra J.F.Arnold

Софора японська

Styphnolobium japonicum (L.) Schott

Стефанандра надрізанолиста

Stephanandra incise (Thunb.) Zabel

С. Танаки

S. tanakae Franch. et Sav.

Странвезія сиза

Stranvaesia nussia (Buch.-Ham. ex D.Don) Decne.

Сумах оленерогий

Rhus typhina L.

С. оленерогий 'Ланцетний'

Rh. typhina 'Laciniata'

С. отруйний

Rh. toxicodendron L.

Таволга Бумальда

Spiraea ×bumalda Burv.

Т. Бумальда 'Голдфлейм'

S. ×bumalda 'Goldflame'

Т. Бумальда 'Дартс Ред'

S. ×bumalda 'Dart's Red'

Т. Бумальда 'Ентоні Ватерер'

S. ×bumalda 'Anthony Waterer'

Т. Бумальда 'Широбана'

S. ×bumalda 'Shirobana'

Т. Вангутта

S. ×vanhouttei (Briot) Zabel

Т. верболиста

S. salicifolia L.

Т. дібровколиста

S. chamaedryfolia L.

Т. Дугласа

S. douglasii Hook.

Т. звіробоєлиста

S. hypericifolia L.

Т. карликова

S. ×pumilionum Zab.

Т. польська

S. polonica Błocki

Т. світла

S. lucida Douglas ex Hook.

Т. сіра 'Грефшейм'

S. ×cinerea 'Grefsheim'

Т. середня

S. media F.Schmidt

Т. сливолиста

S. prunifolia Siebold et Zucc.

Т. японська

S. japonica L.f.

Т. японська 'Буллата'

S. japonica 'Bullata'

Т. японська 'Голдмоунд'

S. japonica 'Goldmound'

Т. японська 'Низька'

S. japonica 'Nana'

Т. японська різнов. біла

S. japonica var. alba Nichols

Т. японська ф. крупнолиста

S. japonica f. macrophylla (Simon-Louis) Zabel

Т. сіра

S. ×cinerea Zabel

Таксодій дворядний

Taxodium distichum (L.) Rich.

Тис гострокінцевий

Taxus cuspidata Siebold et Zucc.

Т. ягідний

T. baccata L.

Т. ягідний 'Прямий'

T. baccata 'Erecta'

Тополя бальзамічна

Populus balsamifera L.

Т. запашна

P. suaveolens Fisch.

Т. канадська

P. deltoides Marshall

Т. сірувата

P. ×canescens (Aiton) Sm.

Т. тремтяча

P. tremula L.

Тополя F1 (т. тремтяча × т. біла)

Populus F1 (P. tremula L. × P. alba L.)

Т. чорна

P. nigra L.

Тсуга канадська

Tsuga canadensis (L.) Carrière

Т. канадська 'Йеддело'

T. canadensis 'Jeddeloh'

Туйовик японський 'Пістрявий'

Thujopsis dolabrata Siebold et Zucc. 'Variegata'

Туя західна

Thuja occidentalis L.

Т. західна 'Бодмері'

Th. occidentalis 'Bodmeri'

Т. західна 'Брабант'

Th. occidentalis 'Brabant'

Т. західна 'Вагнера'

Th. occidentalis 'Wagneriana'

Т. західна 'Ваксен'

Th. occidentalis 'Waxen'

Т. західна 'Вареана'

Th. occidentalis 'Wareana'

Т. західна 'Вареана Жовтіюча'

Th. occidentalis 'Wareana Lutescens'

Т. західна 'Вересоподібна'

Th. occidentalis 'Ericoides'

Т. західна 'Вудварді'

Th. occidentalis 'Woodwardii'

Т. західна 'Голден Глоуб'

Th. occidentalis 'Golden Globe'

Т. західна 'Даніка'

Th. occidentalis 'Danica'

Т. західна 'Ельвангера'

Th. occidentalis 'Ellwangeriana'

Т. західна 'Ельвангера Золотиста'

Th. occidentalis 'Ellwangeriana Aurea'

Т. західна 'Жовтувата'

Th. occidentalis 'Lutescens'

Т. західна 'Золотиста'

Th. occidentalis 'Aurea'

Т. західна 'Золотистокінчикова'

Th. occidentalis 'Aureo-spicata'

Т. західна 'Йеллоу Ріббон'

Th. occidentalis 'Yellow Ribbon'

Т. західна 'Колоновидна'

Th. occidentalis 'Columna'

Т. західна 'Крістата'

Th. occidentalis 'Cristata'

Т. західна 'Куляста'

Th. occidentalis 'Globosa'

Т. західна 'Куляста Низька'

Th. occidentalis 'Globosa Nana'

Т. західна 'Літл Джайант'

Th. occidentalis 'Little Giant'

Т. західна 'Літл Чемпіон'

Th. occidentalis 'Little Champion'

Т. західна 'Нитчаста'

Th. occidentalis 'Filiformis'

Т. західна 'Пірамідальна'

Th. occidentalis 'Piramidalis'

Т. западная 'Санкіст'

Th. occidentalis 'Sancist'

Т. західна 'Смарагд'

Th. occidentalis 'Smaragd'

Т. західна 'Спіральна'

Th. occidentalis 'Spiralis'

Т. західна 'Тедді'

Th. occidentalis 'Teddi'

Т. західна 'Фрісландія'

Th. occidentalis 'Frieslandia'

Т. західна 'Хозері'

Th. occidentalis 'Hoseri'

Т. західна 'Юереп Голд'

Th. occidentalis 'Europe Gold'

Т. складчаста

Th. plicata D.Don

Т. складчаста 'Золотисто-пістрява'

Th. plicata 'Aureo-variegata'

Т. складчаста 'Зебрина'

Th. plicata 'Zebrina'

Форзиція європейська

Forsythia europaea Degen et Bald.

Ф. поникла

F. suspensa (Thunb.) Vahl

Ф. поникла 'Деціпіенс'

F. suspensa (Thunb.) Vahl 'Decipiens'

Ф. середня

F. ×intermedia Zabel

Ф. середня 'Малюк'

F. ×intermedia 'Maluch'

Ф. середня 'Спектабіліс'

F.×intermedia 'Spectabilis'

Ф. яйцевидна

F. ovata Nakai

Фотініня Фразера 'Камілві'

Photinia ×fraseri Dress 'Camilvy'

Хвилівник маньчжурський

Aristolochia manshuriensis Kom.

Хеномелес Маулея

Chaenomeles maulei (Mast.) Lavallée

Х. японський

Ch. japonica (Thunb.) Lindl.

Хмелеграб звичайний

Ostrya carpinifolia Scop.

Церцис європейський

Cercis siliquastrum L.

Ц. канадський

C. canadensis L.

Черемха звичайна

Padus avium Mill.

Ч. пізня

P. serotina (Ehrh.) J.Agardh

Шипшина голчаста

Rosa acicularis Lindl.

Ш. собача

R. canina L.

Широкогілочник східний

Platycladus orientalis (L.) Franco

Ш. східний 'Джастіна'

P. orientalis 'Jastyna'

Шовковиця біла

Morus alba L.

Ш. біла 'Плакуча'

M. alba 'Pendula'

Ш. чорна

M. nigra L.

Яблуня лісова

Malus sylvestris Mill.

Я. Недзвецького

M. niedzwetzkyana Dieck

Я. Палласа

M. pallasiana Juz.

Я. пурпурова 'Плакуча'

M.×purpurea (A.Barbier) Rehder 'Pendula'

Я. сливолиста

M. prunifolia (Willd.) Borkh.

Я. чудова

M. spectabilis (Aiton) Borkh.

Я. ягідна

M. baccata (L.) Borkh.

Ялина аянська

Picea jezoensis (Siebold et Zucc.) Carrière var. hondoensis (Mayr) Rehder

Я. Глена

P. glehnii (F.Schmidt) Mast.

Я. Енгельмана

P. engelmannii Engelm.

Я. європейська

P. abies (L.) H.Karst.

Я. європейська 'Боберського'

P. abies 'Boberskii'

Я. європейська 'Золотиста'

P. abies 'Aurea'

Я. європейська 'Гніздовидна'

P. abies 'Nidiformis'

Я. європейська 'Олендорфа'

P. abies 'Ohlendorfii'

Я. європейська 'Змієвидна'

P. abies 'Virgata'

Я. колюча

P. pungens Engelm.

Я. колюча 'Костера'

P. pungens 'Kosteriana'

Я. колюча 'Плакуча'

P. pungens 'Pendula'

Я. колюча 'Сиза'

P. pungens 'Glauca'

Я. колюча 'Сиза Куляста'

P. pungens 'Glauca Globosa'

Я. колюча 'Хопсі'

P. pungens 'Hoopsii'

Я. сербська

P. omorica (Pančić) Purk.

Я. сибірська

P. obovata Ledeb.

Я. сибірська 'Жовтувата'

P. obovata 'Lutescens'

Я. сибірська різнов.густошпилькова

P. obovata var. densifolia Lucznik

Я. сиза

P. glauca (Moench) Voss

Я. сиза 'Конічна'

P. glauca 'Conica'

Я. сиза 'Лаурин'

P. glauca 'Laurin'

Я. східна

P. orientalis (L.) Link

Я. східна 'Золотистокінчикова'

P. orientalis 'Aureospicata'

Я. чорна

P. mariana Britton

Я. чорна 'Домента'

P. mariana (Mill.) Britton, Sterns et Poggenb. 'Doumentii'

Ялиця бальзамічна

Abies balsamea (L.) Mill.

Я. біла

A. alba Mill.

Я. білокора

A. nephrolepis (Trautv.) Maxim.

Я. грецька

A. cephalonica Loudon

Я. Нордмана

A. nordmanniana (Steven) Spach

Я. одноколірна

A. concolor (Gordon et Glend.) Hildebr.

Я. сибірська

A. sibirica Ledeb.

Я. Фразера

A. fraseri (Pursh.) Poir.

Я. цілолиста

A. holophylla Maxim.

Ялівець віргінський

Juniperus virginiana L.

Я. віргінський 'Грей Оул'

J. virginiana 'Grey Owl'

Я. горизонтальний 'Агнешка'

J. horizontalis 'Agnieszka'

Я. горизонтальний 'Андорра Компакта'

J. horizontalis 'Andorra Compacta'

Я.горизонтальний 'Андорра Компакта Варієгата'

J. horizontalis 'Andorra Compacta Variegata'

Я. горизонтальний 'Блу Чіп'

J. hоrizontalis Moench 'Blue Chip'

Я. горизонтальний 'Блу Мун'

J. hоrizontalis 'Blue Moon'

Я. горизонтальний 'Голден Капіт'

J. hоrizontalis 'Golden Carpet'

Я. горизонтальний 'Принц Уэльський'

J. horizontalis 'Prince of Wales'

Я. звичайний

J. communis L.

Я. звичайний 'Голд Койн'

J. communis 'Gold Cone'

Я. звичайний 'Золотистий'

J. communis 'Aurea'

Я. звичайний 'Мейер'

J. communis 'Meyer'

Я. звичайний 'Репанда'

J. communis 'Repanda'

Я. звичайний 'Хорстман'

J. communis 'Horstmann'

Я. звичайний 'Сентінел'

J. communis 'Sentinel'

Я. китайський

J. chinensis L.

Я. китайський 'Експанса Варієгата'

J. chinensis 'Expansa Variegata'

Я. китайський 'Стрікта'

J. chinensis 'Stricta'

Я. козацький

J. sabina L.

Я. козацький 'Аркадія'

J. sabina 'Arcadia'

Я. козацький 'Пістрявий'

J. sabina 'Variegata'

Я. козацький 'Рокері Джем'

J. sabina 'Rockery Gem'

Я. козацький 'Сизий'

J. sabina 'Glauca'

Я. козацький 'Тамариксолистий'

J. sabina 'Tamariscifolia'

Я. лускатий

J. squamata Buch.-Ham. ex D.Don

Я. лускатий 'Блю Альпс'

J. squamata 'Blue Alps'

Я. лускатий 'Блю Капіт'

J. squamata 'Blue Carpet'

Я. лускатий 'Лодері'

J. squamata 'Loderi'

Я. лускатий 'Холгер'

J. squamata 'Holger'

Я. середній 'Блю енд Голд'

J. ×media 'Blue and Gold'

Я. середній

J. ×media Melle

Я. середній 'Матхот'

J. ×media 'Mathot'

Я. середній 'Олд Голд'

J. ×media 'Old Gold'

Я. середній 'Пфітцера Компактний'

J. ×media 'Pfitzeriana Compacta'

Я. середній 'Пфітцера Сизий'

J. ×media 'Pfitzeriana Glauca'

Я. середній 'Хетци'

J. ×media 'Hetzii'

Я. скельний 'Блю Арроу'

J. scopulorum 'Blue Arrow'

Я. скельний 'Скайрокет'

J. scopulorum Sarg. 'Skyrocket'

Ясен американський

Fraxinus americana L.

Я.білий

F. ornus L.

Я. гостроплодий

F. oxycarpa Willd.

Я. звичайний

F. excelsior L.

Я. звичайний 'Золотистий'

F. excelsior 'Aurea'

Я. звичайний 'Однолисточковий'

F. excelsior 'Monophylla'

Я. звичайний 'Плакучий'

F. excelsior 'Pendula'

Я. ланцетний

F. lanceolata Borkh.

Я. носолистий

F. rhynchophylla Hance

Я. пенсільванський

F. pennsylvanica Marshall

Я. сірійський

F. syriaca Boiss.


 


Ulti Clocks content
Прогноз погоди у Києві » Україна
54.198.113.51